Wat kunt u verwachten:
14:30 uur:
Presentatie van het Jubileumboek "50 Jaar Notoarestoen". Een overzicht in woord en beeld van 50 jaar arboretum. Een boeiend beeldverhaal waarin de weidse Groninger horizon geleidelijk plaatsmaakt voor het groen van moerascipressen, sequoia’s en andere exoten.
15:00 uur:
Kinderen uit Eenrum poten tien jonge bomen in de tuin. Tezamen met de bomen zullen ze - in waterdichte kokers - hun toekomstvisie op de Notoarestoen aan de aarde toevertrouwen. Tevens wordt door de Nederlandse Dendrologische Vereniging aangeboden boom - een zogeheten Rehderodendron macrocarpum - gepoot door één van de vrijwilligers van de Notoarestoen.
Een ieder is van harte welkom om de feestelijkheden bij te wonen en de kinderen aan te moedigen. De middag wordt afgesloten met een hapje en een drankje/warme chocolademelk in het tuinhuis.