Lauwersland Online - Geslaagden Terra Winsum

Geslaagden Terra Winsum

Van de 150 examen­kan­di­daten voor het VMBO-diploma zijn 135 kandi­daten geslaagd. 13 kandi­daten hebben een herexamen, 2 kandi­daten zijn afge­wezen.

VMBO Basis Beroeps­ge­richte Leerweg via het Leer­Werk­T­ra­ject

Justin Helmus, Onder­dendam; Jack Jansen, Bedum; Martin Pettinga, Middel­stum; Niels Wilde­boer, Kantens; Harm Woldijk, Tinal­linge.

VMBO Basis Beroeps­ge­richte Leerweg

Brian Bleeker, Bierum; Lucas de Boer, Zout­kamp; Arjen Bolhuis, Winsum Gr.; Manou Bolhuis, Winsum Gr.; Robin Bos, Winsum Gr.; Lucas Bouwman, Ten Post; Mari­anne Boven, Winsum; Gerard Brouwer, Bedum; Mari­ëlle Dekker, Winsum Gr.; Lars van Dellen, Uithuizen; Kirsten Dijk, Bedum; Sylvester Elzinga, Stedum; Simon Fehr­mann, Groningen; Mariska Gorree, Bedum; Chloë Hoek­sema, Bedum; Tom Hofman, Bedum; Johann Holwerda, Adorp; Sergio Jager, Bedum; Niek van der Klei, Baflo; Kitty Knapper, Harkstede; Dylan Krol, Ulrum; Suzel Laninga, Bedum; Gerben Lubbers, Winsum Gr.; Myrthe Meijer, Winsum Gr.; Angelo Melessen, 't Zandt Gr.; Susanne Ophuis, Winsum Gr.; Anisa Ottens, Ten Boer; Brandon van der Ploeg, Groningen; Larissa van der Ploeg, Leens; Sander Poor­tinga, Wetsinge; Naomi Raangs, Baflo; Siebrand Reininga, Loppersum; Ronan Saathof, Loppersum; Marco Schuur, Middel­stum; Evi Smedema, Winsum Gr.; Yarin Smedema, Winsum Gr.; Bradley Smit, Middel­stum; Marloes Smit, Bedum; Noa Smook, Uithuizen; Mike Terpstra, Leens; Wille­mien Tirion, Bedum; Jeffrey Torrenga, Warffum; Daniël Valkema, Stedum; Martha Vasz­lo­vszky, Winsum Gr.; Kevin van der Veer, Schild­wolde; Annika van Vliet, Middel­stum; Jan van der Wal, Olde­hove; Chantal Wiersma, Ten Post; Sander van der Zwaag, Ten Boer.

VMBO Kader Beroeps­ge­richte Leerweg

Ilona de Blécourt, Winsum Gr.; Lisa Boog­aart, Tinal­linge; Anne Boven, Leens; Stan Corne­lissen, Bedum; Demi Dijk, Bedum; Iris van Dijk, Vier­huizen; Luke ten Doorn­kaat, Bedum; Sander Drenth, Sauwerd; David Feenstra, Loppersum; Sibren Hazen­berg, Loppersum; Wouter Hielema, Loppersum; Kody Holtjer, Sloch­teren; Kylian Hoogstra, Scharmer; Vera Huisman, Appin­gedam; Vera Huit­sing, Middel­stum; Jurgen Hut, Stedum; Mitchel Kemkers, Garn­werd; Jurian van der Laan, Wagen­borgen; Zoë Lieberom, Ten Boer; Lars Moes, Bedum; Erica van der Molen, Uithuizen; Chris­tian Molt­maker, Winsum; Juanita Oostra, Winsum Gr.; Xander Oskam, Onder­dendam; Miriam Post, Loppersum; Robert Schilder, Hellum; Marit Smook, Uithuizen; Marin Straatman, Bedum; Thijmen Udema, Hooge­zand; Irene Vos, Warffum; Lois de Wit, Ten Boer; Cyriel Woens­dregt, Bedum.

VMBO Gemengde Leerweg

Sanne van Berkel, Winsum Gr.; Gerieke Boer, Bedum; Erwin Feringa, Harkstede; Remco Feringa, Harkstede; Iris Fran­kruijter, Bedum; Jurjen Hegge, Kloos­ter­buren; Renée Hofman, 't Zandt Gr.; Marleen Huisman, Schild­wolde; Marieke Jongsma, Uithuizen; Klaas-Jan Kruger, 't Zandt Gr.; Leonie Kruidhof, Stedum; Thom Kruidhof, Bedum; Wietze Linstra, Appin­gedam; Mick Mulder, Bedum; Frede­rique Padje, Bedum; Jilke Pimme­laar, Appin­gedam; Anna Mika Poelstra, Ten Boer; Amber Roeters, Groningen; Rick Schui­tema, Appin­gedam; Wouter Stol­len­werk, Bedum; Roy Tack, Bedum; Tim Vermeer, Warf­huizen; Sharon Visscher, Sauwerd; Lars Voshart, Appin­gedam; Rik de Vries, Thes­inge; Elte Wier­sema, Winsum Gr.; Danny Woortman, Loppersum.

VMBO Gemengde Leerweg + extra theo­rievak (daarmee behalen deze kandi­daten een diploma voor de Theo­re­ti­sche Leerweg)

Sanne van Berkel, Winsum Gr.; Erwin Feringa, Harkstede; Iris Fran­kruijter, Bedum; Jurjen Hegge, Kloos­ter­buren; Marleen Huisman, Schild­wolde; Klaas-Jan Kruger, 't Zandt Gr.; Leonie Kruidhof, Stedum; Thom Kruidhof, Bedum; Wietze Linstra, Appin­gedam; Mick Mulder, Bedum; Frede­rique Padje, Bedum; Jilke Pimme­laar, Appin­gedam; Amber Roeters, Groningen; Rick Schui­tema, Appin­gedam; Wouter Stol­len­werk, Bedum; Warf­huizen; Sharon Visscher, Sauwerd; Lars Voshart, Appin­gedam; Danny Woortman, Loppersum.

Het Groene Lyceum: deze kandi­daten hebben een diploma voor de Theo­re­ti­sche Leerweg behaald

Liyu Aalders, Wehe-den Hoorn; Max van den Berg, Zout­kamp; Heidi Bolt, Usquert; Esmé Bouwman, Zuur­dijk; Chimène Diep­huis, Eenrum; Marwin Dijkema, Warffum; Jurjen Grom­mers, Eenrum; Jessica Hoge­werf, Wirdum Gr.; Romy Hoving, Bedum; Jacco IJpema, Ezinge; Jasmijn Knol, Winsum; Ivan Lantman, Winsum Gr.; Arinda van der Mei, Bedum; Bart Moesker, Wirdum Gr.; Corné Nell, Vier­huizen; John Nooren, Garn­werd; Jan Pruim, Ulrum; Lotte van der Scheer, Olde­hove; Amber Sijnstra, Ulrum; Mara de Vries, Wirdum; Kimberly Wolterman, Winsum; Manon van Zanten, Thes­inge.

School­ver­la­ters Prak­tijk­on­der­wijs Terra Winsum

Verschei­dene leer­lingen verlaten het Prak­tijk­on­der­wijs om door te stromen naar een vervolg­op­lei­ding en/of werk:

Door­stroom naar Vervolg­on­der­wijs

Naomi Alles, Middel­stum; Sikke­lina Alles, Eenrum; Yorick Amme­raal, Eenrum; Hans Pieter Binnema, Eenrum; Ange­lique van Dijk, Zuur­dijk; Daan Dijkens, Baflo; Rohan Drijf­hout, Bedum; Mitch Huizinga, Groningen; Tristan Meijer, Sauwerd; Moësha van der Meulen, Delf­zijl; Sandra Meulen­kamp, Horn­huizen; Sander Nubé, Eenrum; Ratiba Osman Hadji, Uithui­zer­meeden; Jessica Sekema, Winsum Gr.; Lisa Smits, Noord­horn; Irene Tillema, Stedum; Luke van der Veen, Winsum Gr.; Kayleigh Vrede­veld, Harkstede.

Naar Werk of elders

Tom de Bree, Warffum; Marcel Claassen, Vier­huizen (de Marne); Jeroen Coolman, Uithuizen; Pascal Jannenga, Baflo; Jordy Nijnuis, Winsum Gr.; David Rispens, Den Andel; Sanne Rottiné, Hellum; Ange­lique Schuuring, Usquert; Ronald Smit, Usquert.; Willem Stevens, Usquert; Jurriën Wieringa, Feer­werd.